Promocje

quand_do_ potgi inplus czerw 2017

                                           

                        Regulamin promocji „QUAND do Potęgi”

                                                            dotyczącej akumulatorów motocyklowych marki QUAND.

Promocja skierowana jest do sklepów sprzedaży detalicznej i realizowana jest poprzez IMPORTERA tych produktów do Polski tj IN PLUS; Elżbieta Tomczak; 05-825 Grodzisk Mazowiecki; Chrzanów Mały 44, jak i firmy(HURTOWNIE) dystrybuujące te akumulatory do tychże sklepów.

W okresie działania promocji tj od 29go maja 2017 do 15go lipca 2017 każda firma sprzedająca(SKLEPY) akumulatory QUAND odbiorcom detalicznym w zamian za nabycie trzech różnych pakietów akumulatorów uzyska w nagrodę możliwość zakupu po cenie promocyjnej 1zł (netto) dodatkowych promocyjnych akumulatorów wg własnego wyboru spośród dwóch rodzajów tj. YTX4L-BS i YTX7A-BS w odpowiedniej promocji do wartości nabywanego pakietu.

 

Oto wielkości pakietów i odpowiadające im nagrody:

I pakiet o wartości minimum 3050 zł netto – nagroda: 9 sztuk YTX4L-BS lub 5 sztuk YTX7A-BS

II pakiet o wartości minimum 1550 zł netto - nagroda: 4 sztuki YTX4L-BS lub 2 sztuki YTX7A- BS

III pakiet o wartości minimum 750zł netto – nagroda : 2 sztuki YTX4L–BS lub 1 sztuka YTX7A-BS

 

W celu zrealizowania warunków PROMOCJI wszystkie firmy(HURTOWNIE) biorące w niej udział będą miały możliwość zakupu akumulatorów YTX4L-BS i YTX7A-BS za promocyjną cenę 0,90zł(netto) w proporcji do 8% wartości każdego zamówienia.

Promocja „QUAND do Potęgi!” zostanie podana do publicznej wiadomości poprzez powieszenie ulotki promocyjnej na stronie internetowej IMPORTERA www.akumulatoryip.pl oraz stronach internetowych HURTOWNI jak również w drodze mailingu bezpośredniego.

 

                                                                                                                        Józef Tomczak